Dom w różach

Dom z czerwonej cegły, którego wnętrze wypełnia łupek kamienny, bele z drewna eukaliptusowego, a także ciepło kominka i zapach ciasta.
Znajdują się tutaj 3 pokoje, kuchnia oraz 2 łazienki.
KUCHNIA sercem tego domu.

Tutaj poczujecie się jak w trakcie odwiedzin u ukochanej babci na wsi. Piec kaflowy, drewniane okiennice i kwiaty za oknem.

Kuchnia jest w pełni wyposażona, mogą z niej korzystać wszyscy goście. Znajdziecie tutaj stół pod oknem do wspólnych śniadań, a także piekarnik, płyty gazowe, zmywarkę, lodówkę, ekspres oraz niezbędne wyposażenie do gotowania.

Idealny do spędzania wspólnego czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Śniadanie na tarasie, chillout na hamakach, spacer po lesie a wieczorem planszówki przy kominku <3

Ofierzynka

POKÓJ 1 - WIEWIÓRKA

Powierzchnia

15 m2

Ilość osób

2 osoby dorosłe

WiFi

Bezpłatne

Ręczniki

2 ręczniki

Las, Cisza i Spokój

Bez ograniczeń

Tutaj zachwyt nad tradycją łączy się z wygodą nowoczesności. Jasne wnętrze, do którego z kuchni prowadzą piękne drewniane drzwi, jest idealnym miejscem na odpoczynek po dniu pełnym wrażeń, pewnie właśnie dlatego jest często wybierany przez pary młode.

Wystarczy ułożyć się na wygodnym łóżku, by poczuć napływającą zewsząd dobrą energię. Ciepła i domowego klimatu nadaje pomieszczeniu piec kaflowy, który wieczorami rozświetlić może romantyczne światło świec. Pokój jest również wyposażony w toaletkę, szafę oraz 2 stoliki nocne, dzięki którym nikomu nie zabraknie miejsca do przechowywania.

Dominujące w wystroju wnętrza drewno oraz biel nie tylko ucieszą oko, lecz także napełnią blaskiem nawet najbardziej ponury dzień.

Podwójne łóżko szerokość 130 cm

Kominek

stoliki nocne, lampki nocne

Dostęp do kuchni

Toaletka z lustrem

Szafa

Wspólna łazienka z wanną

POKÓJ 2 - Zając

Powierzchnia

28 m2

Ilość osób

5 osób dorosłych

WiFi

Bezpłatne

Ręczniki

2 ręczniki

Las, Cisza i Spokój

Bez ograniczeń

Wieczór spędzony z przyjaciółmi z gorącą herbatą w fotelu bujanym w pokoju z drewnianymi belkami, łupkiem kamiennym i tańczącymi płomieniami w kominku obok.
Kiedy skończycie biesiadować, przed pójściem spać zamkniecie drewniane okiennice, przez które nie przemknie żaden promyk słońca. Dzięki temu rano obudzicie się wypoczęci jak nigdy.

Otworzycie okiennice – wtedy będzie jeszcze piękniej! Usłyszycie tylko cichy szum drzew i śpiew ptaków. Coś, co kiedyś było dla ludzi standardem, teraz jest namiastką luksusu. Bez pośpiechu, pędu, hałasu i gwaru, z kawą wypitą na tarasie.

Podwójne łóżko o szerokości 150 cm, 3 pojedyncze łóżka o szerokości 90 cm

Kominek

Dostęp do kuchni

Fotel bujany, Toaletka z lustrem

Wieszaki

Wspólna łazienka z wanną

POKÓJ 3 KOMINKOWY - MOTYL

Powierzchnia

30 m2

Ilość osób

3 osoby dorosłe
+ 1 dostawka

WiFi

Bezpłatne

Ręczniki

2 ręczniki

Las, Cisza i Spokój

Bez ograniczeń

Wyobraź sobie miękkie światło poranka, wpadające przez drewniane okiennice. Wieczorem zaś ciche trzaski płomieni w kominku. A wszystko w otoczeniu urokliwego wnętrza, którego wystrój oraz wyraziste dodatki otulają ciepłem i naturalną aurą.

Centralne miejsce przeznaczyliśmy na strefę komfortu: duża sofa, piękne fotele i kominek zapewnią naszym gościom wymarzone chwile wytchnienia.
Tuż obok wydzieliliśmy część jadalną. Jasny obrus i zastawa idealnie komponują się z cegłą ozdabiającą ściany pomieszczenia.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy natury docenią drewniane elementy, a domatorzy… poczują się tutaj jak w domu!
To doskonałe miejsce do wspólnego spędzania czasu, które w razie potrzeby może zapewnić nocleg 3 osobom.

2 pojedyncze łóżka o szerokości 90 cm, łóżka mogą funkcjonować również jako kanapa

Stolik kawowy

Kominek

Stół i 4 krzesła, witryna wraz ze szklaną zastawą

Wspólna łazienka z wanną

Dostęp do kuchni

Nasza Lokalizacja

Przyborowo 11,

62-262 Przyborowo,

Polska

Social media

Dane kontaktowe