noclegi

Chcesz odpocząć, popracować w sercu lasu, a może spędzić czas z przyjaciółmi?
Napisz do nas i dowiedz się, czy mamy wolne terminy: kontakt@przyborowo11.pl

A może szukasz pomysłu na prezent?
Oferujemy vouchery okolicznościowe na nocleg w obiekcie wraz z koszem śniadaniowym.

Jeśli zdecydujecie się wynająć cały obiekt, przekażemy Wam 2 ha z dwoma domami – opcja noclegu dla 50 osób (w tym 6 dostawek), sala i zadaszony taras – razem 280 m2 powierzchni balowej. Odpoczynek możliwy na hamakach, leżakach i łóżkach, a także dwa miejsca na ognisko oraz dużo przestrzeni do spacerowania.

Autor Martyna Woźniak Fotografia

dom w Różach

Dom z czerwonej cegły, którego wnętrze wypełnia łupek kamienny, bele z drewna eukaliptusowego, a także ciepło kominka i zapach ciasta.
Znajdują się tutaj 3 pokoje, kuchnia oraz 2 łazienki.
KUCHNIA sercem tego domu.

Tutaj poczujecie się jak w trakcie odwiedzin u ukochanej babci na wsi. Piec kaflowy, drewniane okiennice i kwiaty za oknem.
Kuchnia jest w pełni wyposażona, mogą z niej korzystać wszyscy goście. Znajdziecie tutaj stół pod oknem do wspólnych śniadań, a także piekarnik, płyty gazowe, zmywarkę, lodówkę, ekspres oraz niezbędne wyposażenie do gotowania.

Idealny do spędzania wspólnego czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Śniadanie na tarasie, chillout na hamakach, spacer po lesie a wieczorem planszówki przy kominku <3

dom jaśminowy

Biały dom z zachowanymi oryginalnymi gzymsami i zadaszonym tarasem.
Siedząc na tarasie, przeniesiesz się myślami w piękny poranek na greckiej wsi.
Fotele we wzory, poduchy, leżaki i wiszące fotele. Całość dopełniają kwiaty i zieleń, idealne miejsce na wspólne śniadanie na świeżym powietrzu.
Wnętrze domu to drewno oraz biel, dzięki czemu jest w nim bardzo jasno i przytulnie.

Znajduje się w nim 7 pokoi, które pomieszczą łącznie 35 gości. Każdy z własną łazienką oraz z kącikami kawowymi z pięknymi kredensach lub z bezpośrednim dostępem do kuchni.
Oddane do użytku w 2021 roku pokoje na poddaszu są niezwykle przestronne oraz nietuzinkowo urządzone – z dominującym kolorem w postaci kredensu i dodatków.

Na parterze domu znajdziecie również kuchnię wyposażoną w jednopalnikową płytę, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, zmywarkę, stół i 4 krzesła, kanapę, szafę oraz niezbędny sprzęt do gotowania.

Nasza Lokalizacja

Przyborowo 10-11,

62-262 Przyborowo,

Polska

Social media

Dane kontaktowe

Menu